Veiling Items Ride for Kika
Veiling Artikelen
Diverse bekende topsporten steunen de Ride for Kika. Zij hebben enkele items aan ons beschikbaar gesteld om te veilen. Wij hopen dat u een mooi bod doet op deze items!
Wilt u een bod doen? Stuur dan een e-mail naar info@rideforkika.nl, of vul het contact formulier op deze site in, met daarin u naam en het bedrag wat u bied! Dan word dit bod direct op de site geplaatst.
Op het eindfeest zullen de items definitief onder de hamer gaan en kan er dus nog geboden worden op de artikelen.
Gesigneerd wielershirt Irene Schouten:
De toekomst van de Nederlandse schaatssport ligt in haar handen, pas 21 jaar maar nu al Nederlands kampioen op het onderdeel massastart bij de dames. Ze heeft al diverse schaats marathons gewonnen. Daarnaast heeft Irene al meerdere goeie resultaten neergezet op het onderdeel allround. U gaat in de toekomst nog veel horen van dit Noord-Hollandse schaatstalent. U kunt nu alvast in het bezit komen van een gesigneerd wielershirt van haar wat in de toekomst alleen maar meer waard kan worden.
Startbod: VERKOCHT!
Huidig bod: VERKOCHT!
Gesigneerd wielershirt Jens Mouris:
Deze model prof van Orica Green Edge is al diverse jaren actief binnen het professionele wielerpeloton. Hij is ooit begonnen op piste, waar hij diverse medailles op WK's heeft gehaald. Doe een bod op dit prachtige Australische getinte wielershirt met daarop de handtekening van deze Nederlandse prof.
Startbod: VERKOCHT!
Huidig bod: VERKOCHT!
Gesigneerd boek Marianne Vos:
Wat moeten we nog over Marianne Vos schrijven? Ze heeft nagenoeg alles gewonnen wat er te winnen valt. Olympische spelen, WK's, NK's, veldrijden op de baan of op de weg ze heeft bijna alles al eens gewonnen. Onlangs is er een prachtige biografie uitgekomen genaamd op de Troon. Ze heeft het boek voor ons gesigneerd en aangeboden om te veilen. Doe een goed bod, en dit prachtige boek met handtekening van Marianne is u eigendom!
Hemels
Opvallend Genoeg
Bos, Groente & Fruit
Braas, brood & banket
De Vries - van Hal
Dick Vijn
Ruigewaard Groenten en fruit
Duo Sounds
You Medemblik
Assootheek
HR Zeilen sterk in zeilwerk
Hoogendijk Agro
Loonbedrijf C de Wit
Loonbedrijf SAM Schagen
MECS
Quality Inside
Salomo Bikes
Van der Laan techniek
Wiba Bandenservice
Jos Slippens vleeswaren
Voets
Jorg Reclame
Brasserie Bianca's